Reference

Helena Machová

Julietka navštěvovala školku od svých tří let. Dlouho jsme zvažovali, jakou školku pro ni vybrat a Bambíno bylo jednoznačně tou správnou volbou. Hned si u vás vše zamilovala a strávila tu úžasné tři roky plné nesmírných zážitků, dobrodružství a skvělého přístupu nejen paní učitelek, ale i celého vašeho zázemí! Tímto ještě jednou velké dík, kus Bambína má díky vám v sobě napořád...

Lucie Švarcová

Hledala jsem na poslední „předškolácký“ rok školku s angličtinou a po úvodní návštěvě, kdy mi ukázali všechno od tělocvičny až po terasu s bylinkami, jsem se do Bambína zamilovala. Synovi jsem zaplatila přes léto ve školce kemp, aby si sám řekl, jestli tam chce chodit nebo zůstat ve staré školce. Po kempu se rozhodl jednoznačně pro Bambíno, i když měl starou školku velice rád. Na začátku anglicky nerozuměl, ale každým dnem nosil nová slovíčka a po roce už je úplně v pohodě. Na Bambínu se mi líbí, že se nebojí chodit na různé výlety, výstavy, navštěvovat seniory a jezdit na školky v přírodě, pořád někde jsou, poznávají a objevují nové věci. Skvělá byla i příležitost cyklokurzu, kde se syn naučil jezdit na kole. Oceňuji i skvělou komunikaci a informovanost přes web, kde jsem našla všechny potřebné informace a spoustu krásných fotek. Děkuji všem učitelům, že dětem ukazují, jak se k sobě chovat, vzájemně se respektovat a inspirovat.

Tereza Rabasová

Naše cesta do Bambína byla trochu klikatá, ale stála za to. Vystáli jsme frontu na čekací listině a začali jsme Bambíno pravidelně navštěvovat, z čehož jsme měli velkou radost. Školku Bambíno jsme si vybrali především proto, že má krásnou zahradu a syn tak může trávit spoustu času venku, což je pro nás priorita. Další, co se nám velmi líbí, je profesionalita všech zaměstnanců školky a perfektní komunikace. Syn zpočátku do školky moc chodit nechtěl a vždy plakal. Učitelé Bambína si ho však dokázali získat. Nakonec vše probíhalo bez problémů. Školku Bambíno mohu všem rodičům doporučit. Za nás absolutní spokojenost krásné prostředí, zahrada a perfektní učitelé.

Jiří Matela a Zuzana Vostrovská

Naše dcera Mia navštěvovala Bambino v Dejvicích od roku 2013 tři roky. Nám rodičům, se líbil individuální přístup, koncept práce a komunikace s vedením školky. Velice spokojeni jsme byli s web stránky, kde jsme získali všechny potřebné informace a viděli dokumentaci z činnosti, kterých se dcera účastnila. V případě nutnosti probíhala velice rychlá komunikace po e-mailech. Mia si nejvíce chválila venkovní hřiště, které prošlo důmyslnou rekonstrukcí a je vhodné pro pohyb i za špatného počasí, živé kozy, školky v přírodě, přespávání ve školce a super kámoše-učitelky/tele. Hodně starostí nám ušetřil program pro před-předškoláky a předškoláky, jako příprava na přijímací proces do základní školy. Miu přijali do školy, kterou jsme společně vybrali. Jsme rádi, že jsme se pro Bambíno rozhodli, na spolupráci s Bambinem budeme vždy rádi vzpomínat a přejeme celému teamu hodně radosti a úspěchu.

Denisa Chalupová

Krásné prostředí, pocit bezpečí o dítě a učení hrou. Když jde dcera do školky, tak nepláče a vrací se spokojená a usměvavá. Velkou výhodou je možnost, že si dítě vyzvednou doma, odvezou do školy a zase přivezou. Potěší i milé maličkosti, například když byla dcera nemocná, přivezli jí ze školky domů její oblíbenou hračku. Děkuji

Martina Zákoucká

Před 2 lety jsme hledala soukromou českou školku - náš syn začal zadrhávat a nechtěla jsem, aby se ve velkém kolektivu za to styděl nebo přestal úplně mluvit. Bambino není úplně koncipované jako česká školka, ale je zde jak česká skupinka (kam tedy syn začal chodit), tak i anglická (do té syn po roce přešel, protože chtěl být se staršími dětmi). Jsem velmi spokojená s naším rozhodnutím, dát Vašíka do Bambina. Nejenže se dozvěděl mnoho o světě kolem nás (návštěvy divadla, muzea, hradu, domov důchodců, povídání o zvycích, o jiných státech a zemích), ale hlavně přestal zadrhávat, našel si zde kamarády a nebojí se s nimi mluvit. Přece jen dlouhé zadrhávání v něm zanechalo malý vnitřní blok s cizími lidmi nemluvit. Velký dík proto patří učitelkám Terezce, Magdě a Caroline. Předškolní příprava je všestranná a důkladná, zároveň pro děti zábavná. Bambino můžu všem jen doporučit, paní učitelky a učitelé jsou všichni hodní, empatičtí, vyjdou vstříc s vyzvedáváním, komunikace s vedením je rychlá. Děti si zde užívají nejen všech prostorů uvnitř školky, ale také super hřiště za vilou anebo hřiště v okolí.

Aneta Hernández Kačírková a Javier Hernández Fito

Nebylo jednoduché najít jesličky pro našeho syna Marca, který trpí závažnými potravinovými alergiemi, až Bambíno nám vyšlo se vším vstříc. Poprvé jsme hledali jesličky pro Marca krátce poté, co oslavil své první narozeniny, ale bohužel v námi původně vybraných soukromých jesličkách byl jen jeden den a dost-Marca jsme našli plačícího pomalu bez povšimnutí a navíc Marcova potravinová alergie se i přes ujišťování ze strany jesliček ukázala jako obrovský problém. Až poté jsme dostali doporučení na Bambíno a ihned jsme si domluvili návštěvu. Stačila jen jedna návštěva k tomu, abychom syna do Bambína chtěli okamžitě zapsat-nádherné prostředí, obrovská zahrada, kozlíci, plno hraček a hudebních nástrojů, keramická dílna, kuchyňka, profesionální personál, a hlavně-jen samé spokojené a usměvavé děti. Mělo to jen jeden háček- na volné místo v Bambínu jsme si museli asi tři měsíce počkat :o) Ještě předtím, než Marc do Bambína nastoupil, jsme využili nočního hlídání. Původně jsme si ani nemysleli, že by to bylo možné, když Marc do Bambína ještě nechodil, ale jak je vidět, v Bambínu je možné snad vše. Na nočním hlídání se střídala Martina se Šárkou a můžeme je jedině doporučit. Nakonec i naše největší obava-Marcovi potravinové alergie-nebyly v Bambínu vůbec žádným problémem. Stravu jsme sice připravovali sami (kvůli kombinaci alergií to jinak ani možné nebylo), ale přesto jsme si mohli být vždy jistí, že Marcovi nebude podáno nic, na co je alergický. A i když se Marcovi na začátku nechtělo z náruče nás, rodičů, vždy se v Bambínu někdo Marca rychle ujal a vždy o něj bylo výborně postaráno-Marc se domu vracel veselý a spokojený. Bohužel z důvodu zdravotních komplikací Marc navštěvoval Bambíno jen krátce, ale i za tuto dobu si nás Bambíno naprosto získalo (a to nejen díky vynikajícímu přístupu učitelek k Marcovi, ale i díky profesionalitě řešení nestandardních a výjimečných situací vedením Bambína). Těšíme se, až se bude moci Marc do Bambína v budoucnu vrátit.

Miroslava Zálešáková

Hledání jesliček jsme se začali věnovat, když byly Ondřejovi necelé 2 roky. Vytipovali jsme soukromé jesličky v rozumné vzdálenosti od našeho domova a po telefonické domluvě jsme dorazili do Bambína jako do první destinace. Zároveň se Bambíno stalo i destinací poslední. Z návštěvy a prezentace jsme byli naprosto nadšeni a příjemné prostředí a atmosféra rozhodlo během pár minut. Žádné další zařízení jsme již vidět nepotřebovali. Ondřej do jesliček začal chodit nejdříve na pár dní v týdnu a my jsme viděli, že je velmi šťastný a spokojený chlapeček. Od personálu jesliček a následně školky dostáváme pravidelně informace a průběhu dnů, zpětnou vazbu i rady a triky jak postupovat v případě problematických situací. Ondřej nyní absolvoval zápis do první třídy a v Bambínu strávil podstatnou část svého života. Díky Bambínu si dovolím tvrdit, že je na školu vzorně připraven a úroveň péče, kterou Bambíno věnuje výuce, hrám, rozvíjení motoriky a sociálních schopností hodnotíme jako excelentní. Jen s velkou lítostí budeme Bambíno v létě opouštět. Best regards, Mirka

Gabriela Jirátová

Davídek začal chodit do Bambína, když mu ještě nebyl rok, nejdřív na den v týdnu a pak jsme postupně přidávali. Dnes je mu šest let a už je z něj “starý Bambíňák“. Jesličky i školku si moc oblíbil. Přístup jak učitelů, tak administrativního týmu školky je vřelý a profesionální. Je zde příjemná rodinná atmosféra, prostory školky, vybavení a zahrada mě doslova nadchly. Děti mají každý den pestrý program, pohybují se v mezinárodním kolektivu a velké plus mi přijde i biostrava. Pokud jsem kdy potřebovala něco řešit, vždy mi vedení školky vyšlo vstříc, upřímně, nikdy za těch šest let nebyl problém. Bambíno jsme si našli na internetu, jelikož je v blízkosti našeho domova a byla to první (a poslední) školka, kam jsem se šla podívat, po první návštěvě bylo jasno, že Davídek půjde sem.

Jaroslavna Zgoda

Tou nejlepší referencí je, že moje dcera se každé ráno budila s velkou radostí, že může jít do Bambína. Učitelům a zaměstnancům jsme velice vděčni za elán, se kterým nám pomáhali v naší cestě Bambínem.

Leona Talacková

Stellinka bude od nového školního roku prvňáček a dnes vím, že práce, kterou jsem si před třemi lety s výběrem školky dala, opravdu stála za to. Nehledala jsem pouze školku, která bude blízko bydliště, nebo kde jen stráví den, hledala jsem školku „s duší“ a to se mi v případě Bambina opravdu povedlo. Oceňovala jsem mnoho velkých věcí, jako například hezký vzájemný vztah učitelů a dětí, perfektní předškolní přípravu a skvělou kuchyni, ale opravdu nadšena jsem byla z maličkostí, které nás celé tři roky života ve školce provázely, naposledy třeba ta, jak upřímně je Stellinka zvaná, aby si kdykoliv přišla do školky pohrát i jako školáček.

Štěpánka Freiová

Když jsme se přestěhovali do Dejvic, nikoho jsem tady neznala. Neměla jsem se na koho obrátit o radu kam se synem do MŠ.Nezbývalo mi nic jiného, než obcházet a číst na internetu reference. Jelikož jsme nastupovala do práce a synovi bylo něco málo přes dva roky, hledala jsem v sektoru soukromých školek, kterých na Praze 6 není zrovna málo! A našla jsem školku Bambíno! Ve školce se mě ujali a vše ukázali, jak to chodí. Byla jsem nadšená. Musím ocenit vysokou profesionalitu k dětem a otevřenost k rodičům, ve všech směrech! Když přicházím do školky a vyzvedávám děti, všechny učitelé, vědí, kde jsou Vaše děti a co je nového! Musím říct, i když občas přicházím unavená do školky, tam narazím na úsměvy učitelů a krásnou, pohodovou a pozitivní náladu. Též bych ráda zmínila, že jsem moc ráda, že ve školce funguje i mužský element, je to pro děti úplně dimenze!:) Co se týká anglického jazyka, nebyla to naše priorita, aby se syn naučil anglicky. Ale po třech letech vidíme, že syn rozumí mluvenému slovu, má dobrou slovní zásobu a ví, že se nemluví jen česky, ale i jinými jazyky, úplně přirozenou formou. Mohla bych pokračovat dál a vyjmenovávat další superlativy o “naší“ školce! Jaká je bezvadná příprava dětí do škol, jaký mají bohatý program atd… Myslím, že vše vypovídá o tom, jaký krásný duch se nese Bambinem a to, že nás s manželem ani nenapadlo měnit za jinou školku!!! Domnívám se, že to jsou nejlépe investované penize!!!!:) Jsem ráda, že jsou lidé, jako v Bambinu a můžeme to ještě sdílet i s druhým synem:) děkuji

Petra a Petr Skokanovi

Asi každý rodič, který tuto situaci zažil, ví, jak je těžké předat dítě z domácí péče do jesliček či školky. Kladete si spoustu otázek, zda jste vybrali dobře, zda pro vaše dítě děláte opravdu to nejlepší. A nikdo vám na vaše dotazy neodpoví lépe, než dítě samo. V případě naší dcery Ellinky dnes máme jistotu, že jsme výběrem Bambína nešlápli ani trochu vedle. Víme to. Naše Ella je ve školce jednoduše šťastná. A šťastná tedy byla i naše volba. Pro Ellu je Bambíno místo, kde žije a kterým žije. Má zde spoustu kamarádů – malých, i těch dospělých. S nimi se každý den učí nové věci, poznává, tvoří, objevuje. V kroužcích, které zde navštěvuje, rozvíjí své dovednosti. Od malička získává základy cizích jazyků, má jedinečnou možnost vyrůstat v multikulturním prostředí. Ale především vyrůstá v místě, kde se cítí dobře, bezpečně, s lidmi, kteří jsou její druhou rodinou.

Monika Mojžíšová

Naša dcérka Alica začala do Bambína v Dejvicích dochádzať, keď mala dva rôčky a deväť mesiacov. Začali sme jedným dňom v týždni, tie sme potom rozšírili na 3 dni a po roku na celý týždeň. Začiatok bol ťažký, ako u všetkých deti, ale učitelia/vychovatelia z Bambína, boli veľmi nápomocní svojím láskavým a chápavým prístupom. Hneď první deň Alica priniesla svoje prvé „umelecké“ dielko, ktoré si s kamarátmi vytvorili (kapsičku s levanduľou). Tieto prvé zážitky s Bambinom svojim spôsobom túto škôlku charakterizujú. Bambino je časovo flexibilné, čo je pri našej pracovnej vyťaženosti veľké pozitívum. Obzvlášť oceňujeme nepretržitú výuku počas letných prázdnin. Výuka v Bambine je úžasne kreatívna. Deti tvoria svoje malé dielka skoro každý deň a som milo prekvapená inovatívnostou aktivít. Často mávajú tematické dni, alebo týždne, kedy nás naše dieta prekvapí svojou novo nadobudnutou vedomosťou (napr. poznatky o vesmíre). Veľmi oceňujeme aj vedenie deti k vystupovaniu a k samostatnému prejavu. Veľkou devízou je aj prítomnosť anglických lektorov. Zastávam názor, že v tomto veku nie je výuka angličtiny nutná, ale naša dcéra sa v Bambine učí úplne prirodzene, od deti a od anglicky hovoriacich lektorov. Najviac si však vážime a oceňujeme ľudský a láskavý prístup učiteliek/učiteľov a vychovávateľov. K deťom pristupujú individuálne, podľa ich potrieb, s nadšením a obrovskou trpezlivosťou. Učia ich vážiť si a ctiť kamarátov a to veľmi nenásilným spôsobom. Rada by som týmto Bambinu poďakovala, że vytvorili pre našu dcéru takéto úžasné prostredie, kam chodí skutočne rada a s Bambínom počítame aj pre našu druhú dcéru Olíviu.

Peckovi

Existuje spousta školek, které mají krásnou zahradu nebo vtipný a vkusný interiér nebo kompetentní a zároveň milé „tety“ nebo originální program. Ale zatím jsme našli jen jednu, která má tohle všechno a ještě něco navíc – skvělý tým, který tvoří personál, děti a pedagogické zásady. Je to Bambíno Vinohrady. A doporučení pro ostatní? Pokud se zápisem váháte třeba kvůli ceně, pak můžeme potvrdit, že se vám vaše prostředky vrátí ve spokojenosti vašeho děťátka.

Lackovi

Mile Bambino, pred par mesiacmi sme sa dozvedeli o Vasej skolke cez rodinu, ktorej deti navstevuju Vasu skolku. Rodina bola nadsena a spokojna s Vasimi sluzbami. Rozhodli sme sa prihlasit Oliviu k Vam, napriek prijatiu do statnej skolky. Stravili sme s Vami kratky cas, nase ocakavania sa splnili. Ste jedna z mala skolok, ktora je velmi flexibilna, otvorena, s profesionalnym pristupom pedagogov , s velkou ponukou sluzieb, kruzkov a s uzasnou rodinnou atmosferou. Bude sa nam tazko odchadat! Olivii ste dali dobry start a verime, ze jej pomoze sa zaradit do noveho kolektivu aj v zahranici. Dakujeme:-) Zelame Vam vela uspechov v pedagogickej praci a dobrych klientov. S pozdravom, rodina Lackova

Markéta Pazdírková

S Bambínem jsme byli velmi spokojeni. Děkuji za velmi milý a přátelský kolektiv, důkazem toho je, že Adam se každý den těšil na své učitelky a kamarády a večer nechtěl domů. Díky péči v Bambínu má i neuvěřitelné znalosti, nad kterými někdy žasnu. Děkuji

Daniela a Ondřej Hlaváčkovi

Drahé Bambíno, bohužel jsme se nestihli rozloučit úplně se všemi v Bambíno, tak bychom vám rádi všem poděkovali aspoň touto cestou. Anabelka u vás strávila úžasné čtyři roky a už v jesličkách nám bylo jasné, ze se ji bude v Bambínu líbit. Za celý ten čas byly tak maximálně dva dny, kdy se ji nechtělo do školky. Jinak se vždy moc těšila jak na malé kamarády, dospěláky, tak všechny ty zábavné a naučné aktivity. Anabelka vyrostla v užasnou bytost a velkou zásluhu na tom mate i vy. Zbožňovala školky v přírodě, různé výlety, každodenní povídáni a především všechny kolem sebe. I Nikolka, která strávila v jesličkách a miniškolce cca 1,5 roku, má Bambíno moc ráda. Těšíme se, ze se po našem návratu do Prahy, snad zase do školky vrátí. Děkujeme vám za tu péči, trpělivost a nadšeni, které v Bambíno pro naše děti mate.

Anna a Ladislav Klímovi

Obrovskou prioritou Bambína je, že není krásná a do detailu propracovaná pouze jeho skořápka (exteriér, interiér), ale i život uvnitř. Bambíno utváří skvělý kolektiv lidí – velice erudovanou, všemu otevřenou a moc sympatickou paní ředitelkou počínaje, přes nesmírně přátelské, empatické a děti opravdu milující učitele, až po ostatní vždy usměvavý personál. Ale život v Bambínu tvoří také rodiče, jejichž stres a každodenní starosti vstupem do bambíního prostředí očividně mizí. A v neposlední řadě jsou tu šťastné, nadmíru spokojené děti, které nikdy nechtějí odejít z Bambína domů. Ráda bych také vyzdvihla důvtipný a skutečně propracovaný vzdělávací systém, jehož výsledkem jsou chytré, bystré a sebevědomé děti, které jsou (nejen z mé zkušenosti) perfektně připravené k zápisu a posléze k bezbolestnému vstupu do základní školy. Přestože náš Matyáš nepochází z bilingvní rodiny, angličtinu vnímá jako přirozený způsob komunikace nejen mezi dětmi a učiteli ve školce, ale všude, kde jeho rodný český jazyk nestačí. Bambíno navštěvoval čtyři roky a letos se úspěšně dostal do výběrové anglické třídy i přesto, že nesplňoval „výhodná“ kritéria přijetí (např. sourozenec v programu apod.). Tímto bych ráda poděkovala skvělým lektorům Mustaphovi a Ronniemu, kteří se věnují dětem s nepředstíraným nadšením a především s nesmírnou trpělivostí. Těší nás, že se s letošním nástupem Matyáše do školy nemusíme s Bambínem rozloučit a budeme sem ještě nějakou dobu doprovázet naši dcerku Marušku. Celému týmu Bambína moc děkujeme!

Jitka Smržová

Náš Adam navštěvuje Bambíno od května 2013. Pro naši rodinu se pojem Bambíno rovná pojmu úžasná školka. Prostředí školky je nádherné, vila s krásnou zahradou. Pro nás i pro Adama byla školka Bambíno jasná volba, milé vedení školky, zahrada s herními prvky, program a aktivity ve školce, možnost navštěvovat českou i anglickou skupinu. Interiér školky je barevný, na každou činnost mají zvláštní místnost. Adam miluje vaření, pečení v dětské kuchyňce. Adam je ve školce spokojený a šťastný. Má tam své kamarády. Činnosti ve školce, dopolední nabitý program ho rozvíjí v šikovného kluka. Dopolední program má každý týden své téma. V každém týdnu mají nějakou akci mimo školku nebo ve školce. Adam ve školce hraje na flétnu, školku navštěvuje paní logopedka. Adam má tedy vše na jednom místě, ve svém školkovém prostředí, pro nás rodiče skvělý bonus. Pro mě jako rodiče bylo nejvíc, že Bambíno má vlastní zahradu s trávou, stromy, rostlinami, to je určitě velká přednost školky. A sauna v zimním období je pro děti super. Školka má svoji postavičku pana Bambína, každé dítě má svoji značku s krásným grafickým provedením. Pro nás rodiče je i velkým plusem web školky s fotografiemi, to přesně vidíme, že je o Adama nejlépe postaráno. Bez obav ponechávám Adama ráno v Bambínu, je to pro mě bezpečné prostředí. Velké díky patří milým učitelkám, mají můj obdiv jak děti zvládají s úsměvem a přitom nechybí přísnost a důslednost. Děti učí slušnému chovaní, hezkým vzájemným lidským vztahům. V Bambínu se děti učí se starat o šneky, rybičky, zasazují a zalévají kytičky. Po prázdninách náš čeká předškolákův rok. Adam byl na jaře 2015 na školce v přírodě a doteď žije zážitky z indiánského pobytu. Děkujeme celému týmu Bambína, jsme rádi, že Vás máme.

Michaela Jurčíková

Školka Bambíno nadchla mého syna již při první návštěvě. Příjemná vila se zahradou je plná šťastných dětí, veselých učitelů a jako bonus chovají i pár zvířat, což našemu budoucímu biologovi přidalo bonus navíc. Při dotazu, co má můj syn ve školce rád odpověděl, že kroužek Věda nás baví, své učitele, hrát si s kamarády na zahradě a vaření. Bambíno navštěvuje již i má dcera, která nastoupila ve 2 letech do třídy jesliček. Po domluvě s učiteli se po pár měsících přesunula do školky. Oceňuji, že v Bambíno se opět zachovali lidsky a vstřícně a hodnotili schopnosti mého dítěte ne dle věku, ale schopností. Dcera chodí do školky s úsměvem. Já jako rodič oceňuji velkou vstřícnost a flexibilitu při řešení jakéhokoliv problému, výbornou komunikaci ať s učiteli, vedením školky či s ostatními rodiči. Výuka angličtiny je přirozená, předškolní příprava pečlivá, výběr kroužků a aktivit pestrý - je vidět, že heslo “škola hrou” přijalo Bambino za své. Adaptační proces je veden citlivě a individuálně s ohledem na konkrétní dítko, starší děti jsou podporovány v samostatnosti, odpovědnosti a respektu k okolí. Děti tráví svůj čas v Bambino v přátelské až domácí atmosféře, často dotažené k dokonalosti vůní pečícího se štrůdlu. Jsem šťastná, že mé děti mohou Bambíno navštěvovat.

Kateřina Sládková

Bambíno byla pro naši dcerku Kristýnku jednoznačně skvělá volba. Krásná vila umístěná v klidném prostředí s velkou zahradou umožňuje dětem trávit spoustu času venku a na krásných a zajímavých procházkách, dětem se ve školce maximálně věnují a připravují na každý den zajímavý program. Od té doby, co Kristýnka navštěvuje Bambíno, udělala velké pokroky jak v různých individuálních dovednostech jako je kreslení, ruční práce, zpěv či učení básniček, ale i co se týče komunikace s ostatními dětmi. Kristýnka začala navštěvovat „jesličkové“ Bambíno již ve svých 2 letech a musím říci, že díky skvělému přístupu jesličkového personálu proběhla její adaptace bez jakýchkoli problémů, zejména jsem ocenila osobní přístup při předávání Kristýnky do jesliček, kdy se jí okamžitě po příchodu někdo z personálu začal věnovat. Díky společnému času trávenému i se „školkovými“ dětmi, nebyl pro Kristýnku následný přechod do školky mezi „staronové“ kamarády vůbec žádný problém a komunikace se staršími dětmi jí nedělá problém ani mimo školku.  Díky přístupu celého personálu Bambína, který vytváří pro děti jednoznačně skvělé prostředí pro jejich osobní rozvoj a podporuje jejich zdravé sebevědomí v kolektivu, chodí Kristýnka do Bambína ráda, má tam spoustu kamarádů, nikdy jsem neslyšela, že se jí ve školce nelíbí, ráno nemusíme řešit problém, že se jí do školky „nechce“ a dokonce velmi často musíme při jejím vyzvedávání čekat, až si dokreslí, dohraje, dotvoří apod.  Za vše myslím hovoří i to, že Kristýnka neříká, že chodí do školky, ale že chodí do Bambína…

Kristýna Durasová

Než moje dcera nastoupila do Bambina navštěvovala dvě soukromé školky. U obou byla podmínka, aby se ve školce mluvilo anglicky a aby byly dodržovány zásady zdravého stravování. I přesto, že v obou případech slibovali, že vše splňují, byla jsem nad míru nespokojená. Až při nástupu do Bambina jsme já i dcera velmi spokojené se službami, které školka poskytuje a nabízí. Dcera chodí do školky i na kroužky, které mají děti možnost navštěvovat moc ráda. Já oceňuji osobní a profesionální přístup jak učitelů tak vedení.

Lenka Belko

Sofie začala navštěvovat Bambino ve svých třech letech a okamžitě si školku zamilovala. Určitě tomu napomohlo příjemné a kreativní prostředí, zahrada a dvůr pro venkovní aktivity, ale hlavně skvělí učitelé (včetně vedení) a jejich přístup k dětem. Evidentní je snaha rozvíjet silné stránky každého dítěte, ale zároveň důslednost, učení se empatii, podpora týmového ducha a významu přátelství. Velmi spokojena jsem byla s předškolní přípravou, v rámci níž děti dostaly skvělý základ pro český školní systém a byly velmi dobře připraveni pro zápis do prvních tříd. Pro Sofii byla také velmi cenná všudypřítomná angličtina díky rodilým mluvčím v roli učitelů. Přestože je z české rodiny, ve svých šesti letech je nyní již částečně bilingvní. Za měsíc a půl jde do školy a je jasné, že po Bambinu se jí bude stýskat. Do konce srpna si naštěstí školku ještě trochu užije.

Hladilovi

Náš syn Jakub chodí do Bambína v Dejvicích dva roky a za tu dobu prošel jesličkami a tento rok začal chodit do školky. Pro nás rodiče, s náročným povoláním, je velmi důležité, abychom do práce odjížděli s pocitem, že je o naše dítě dobře postaráno. Toto je do puntíku Bambínem splněno. V Bambínu je velmi pozitivní a přátelská atmosféra a na zaměstnancích je vidět, že svou práci dělají s láskou a že je baví. Bambíno nám vždy vyšlo vstříc v případě individuálních požadavků a pravidelně poskytují zpětnou vazbu ohledně Jakubových pokroků a rozvoje. V průběhu dne učitelky nezapomenou na procházku na čistém vzduchu či rozvoj osobnosti např. formou angličtiny, keramiky, návštěvou muzea, či knihovny nebo třeba pečením. Jakub má všechny učitelky moc rád a často o nich doma mluví. Na nástěnce si pak rodiče mohou udělat obrázek o tom, čemu se jejich děti za den věnovali a častokrát pak doma žasneme nad tím, co si 3leté dítě může všechno zapamatovat. Moc se nám líbí jak vnitřní, tak i nově zrekonstruované venkovní prostory. Jakubův spokojený tatínek a maminka, která v bříšku nosí dalšího budoucího Bambiňáčka. Praha 12. 5. 2015

Veronika Manukjan

Jsme velice rádi i hrdí na to, že náš syn Nikolas navštěvuje právě školku Bambino, o které si myslím, že je nejlepší v Praze. Začal zde chodit nejprve do jesliček, kde se mu od prvního dne líbilo a během jednoho měsíce se krásně rozmluvil, postupně a přirozeně zbavil dudlíčku i plínek a naučil spoustu nových věcí. Každý den u něj vidím něco nového, co se právě ve školce naučil a rád mi to vypráví a předvádí. Umí už i pár anglických slovíček. Líbí se mi vybavení školky, že mají speciální místnost pro každou činnost: hudebnu, tělocvičnu, kreativní dílničku, herničku, ložnici na spaní a krásné postýlky. Také zde pěstují zvířátka a starají se o kytičky. Vidím u našeho Nikoláska velký vývoj a hlavně to, že je šťastný a stále veselý. Občas i o víkendech nám říká, že by dnes chtěl jít do školky, kde se mu velmi líbí. Oceňuji hlavně milé paní učitelky, kterým plně důvěřuji, vidím, jak mají všechny děti rády a plně se jim věnují / což jsem při obchůzce jiných školek rozhodně tento pocit neměla/. U dětí od malička pěstují slušné a dobré chování, děti si navzájem pomáhají a učí se od sebe a navzájem se inspirují. Co považuji za důležité je pestrá strava plná zeleniny založená na zdravé výživě, což je v ostatních školkách dost podceňováno, nebo se vaří dle zvyklostí školních jídelen, což nepovažuji za šťastné. Nikolase u nás doma dokonce každé ráno vyzvedává pan řidič, který jej do školky vozí a to syna velmi baví, každé ráno vstává s radostí a pospíchá za panem řidičem, je to takový každodenní rituál. Nám to velice pomáhá při ranní organizaci a odchodu do práce. Jsme rádi, že Bambino máme! Děkujeme

Alena Kastelic

Maxík začal chodit do jesliček, když mu byl necelý rok a půl. Měli jsme obavy, jak to zvládne, i když jsme viděli, že zázemí jeslí je nadstandardní a slečny učitelky jsou neskutečně příjemné. Ze začátku se to neobešlo bez krátkodobého pláče, ale děvčata ho nakonec tak okouzlila a zabavila, že se s námi po čase už přestal loučit. Nakonec chodí domů ve svých dnes skoro třech letech s historkami dokonce v souvětích (která prokládá angličtinou, kterou nachytal v odpoledním čase se školkovými dětmi), zážitky s hasiči, výlety a všemožnými aktivitami. Když ho odvezeme do Bambína, jsem v klidu. Není to pocit „odložila jsem své dítě kvůli kariéře“, ale „jsem šťastná, že je můj syn v tak příjemném a kreativním prostředí, které já mu ani vytvořit neumím“. Kdyby se něco dělo, vím, že mi zavolají nebo i já můžu zavolat a ujistit se třeba jen tak, že je vše v pořádku. Moc se těšíme, až Max začne chodit do školky, vidíme každý den, jak moc ho to baví a jak moc a jak rychle se učí nové věci, které i rád používá proti nám. A určitě budeme mít důvěru dát do jesliček naše druhé, teprve očekávané miminko. Moc děkujeme za péči, kterou dětem věnujete. Láska, se kterou pracujete, je na nich i jejich spokojených rodičích vidět.

Alexandra Hrouzková

„Asi jako mnoho maminek jsem i já při výběru školičky měla obavy, jestli se o mé dítko dokážou v instituci postarat tak, aby bylo spokojené. Dejvická pobočka Bambína však předčila má očekávání. Tým, který se zde stará o děti odvádí neuvěřitelnou práci – nejen, že děti přirozeně, zábavnou formou a přitom nadprůměrně rozvíjí, ale lidé zde jsou přitom všem úžasně pozitivní a je na první pohled zřejmé, že je práce s dětmi tolik baví. Valinka se do školky celá léta těšila, nechtěla odcházet dříve než její nejlepší kamarádky, jakmile vyjela na první školku školku v přírodě, chtěla na každou další, byla vždy plná zážitků a energie. Troufám si říci, že i díky školce Bambíno a úžasným třídním učitelům Kateřině a Robertovi si Vali užila šťastné dětství plné blízkých kamarádství a pestrých zážitků. Děkuji, že jsme měli možnost k vám docházet.“

Alina a Victor Parkhomenko

Вот и пришло время нам переходить в школу, огромная благодарность нашим учителям из Бамбино, мой ребёнок всегда хотел в садик и очень любил своих учителей. Для меня важно, как для психолога, отношение ребёнка и учителей. Благодарю Бамбино за тёплое отношение и всегда веселое настроение

Cristina und Michal Tuik

Tímto bychom chtěli poděkovat za skvělou péči o naše dva syny Alexandra (3 roky) a Nicholase (16 měsíců) za poslední rok. Pro nás, živnostníky, jsou dlouhá a flexibilní otevírací doba školky a skutečnost, že mají zavřeno jenom na Vánoce a nový rok, ideální. A za další, školka nabízí tolik věcí, aby se naši synové cítili dobře - jak vysoce kvalitní biostravu, tak především milující a empatické učitele. Celkově je pro děti vytvořena velice bezstarostná a rodinná atmosféra – v malé i velké skupince – kterou málokdy naleznete v pražských zařízeních. Zejména se nám líbí, jak se velké děti učí společně s malými a naopak. A hlavně - oba bratři se mohli přes den na chvilku vidět – to skutečně pomohlo v adaptaci našeho nejmladšího. Hodně aktivit, výtvarka, zpívání, sporty, volná hra, vaření, hudba a denní rituály dětí nám nenechaly žádné nesplněné přání. Vždy jsme cítili, že mají ideální vstupy pro růst a štěstí. Pro nás je velmi důležité, že naše děti chodí do školky rády a cítí se dobře. Oba kluci si to ve školce užívají a doufáme, že takhle to bude vypadat i v Německu, kam se stěhujeme. Z celého srdce děkujeme celému personálu, vždy jsme spolu dobře komunikovali a vždy je můžeme oslovit, když máme jakékoli otázky. Školku Bambíno můžeme vždy upřímně doporučit.

Miroslav a Pavlína Pacholíkovi

Školka Bambíno nás zaujala od první chvíle a ani po letech se na tom nic nezměnilo. Jde o kombinaci krásného prostředí , skvělých učitelů (i dalšího personálu) a spousty kamarádů, díky které se náš Vojta každý den do školky moc těší a často se mu nechce ani odcházet. Zároveň se vždycky naučí spoustu nových věcí z mnoha oblastí, kterým se ve školce věnují. I když to s Vojtou určitě není někdy jednoduché, ve školce si vždycky se vším poradili a my jsme si mohli být jistí, že je Vojta v dobrých rukách. Jsme moc rádi, že jsme pro našeho Vojtu vybrali právě Bambíno.

Martina Poláková

Do Bambína jsme se vrátili po roce na prázdniny, jednak proto, že naše současná státní školka nezajišťuje prázdninový provoz a jednak z toho důvodu, že dcera si prázdniny v Bambínu doslova vydupala ustavičnými dotazy kdy už konečně půjde do té „staré“ školky, kde se nenudila a kde na ni děti i paní učitelky byli hodné… Bambíno je velice příjemné místo s rodinou atmosférou a přátelským – téměř maminkovským přístupem. Školka se nachází v příjemném prostředí staré vilové zástavby s dobrou dostupností na metro Flora a disponuje úžasnou zahradou. Paní učitelky jsou velice milé, přátelské, chápavé a k dětem mají individuální přístup. Každé dítě je pro ně osobnost. Na všech je vidět, že to dělají s láskou. Denní program je rozmanitý a děti se rozhodně nenudí. Během prázdnin navíc probíhá tematický program. Děti jsou hodně v pohybu, většinu dne tráví na zahradě. Školka má prodlouženou pracovní dobu až do 18:00 a je otevřena po celé letní prázdniny. Navíc, na rozdíl od státních školek, pokud dítě vyzvednete těsně před 18:00, nikdo se na vás nemračí. Bambíno mohu doporučit všem dětem, které mají raději menší kolektiv s rodinnou atmosférou, rády tvoří a objevují nové věci. Navíc se ukázalo, že spojení české a anglické skupiny je významnou devizou – Lucie, ačkoliv navštěvovala českou skupinu, už od tří let rozumí základním slovíčkům v angličtině a velmi lehce se tak zapojuje do animačních programů v rámci hotelových komplexů při našich cestách do zahraničí. V Praze dne 20. srpna 2016

Joy Bellefontaine a Martin Kubíček

Naše dcera Marie začala Bambíno navštěvovat na pár hodin denně, když jí bylo teprve šest měsíců. Chtěli jsme, aby se od starších dětí učila a aby se socializovala se svými vrstevníky. Napoprvé se jí tam zalíbilo. Učitelé byli pozorní a učitelský sbor měl správné složení. Prostředí bylo zábavné, uvolněné a plné té správné stimulace. Účinek péče o naši Marii a jejího vzdělávání ze strany uvědomělých lidí v Bambínu byl úžasný. Z Marie vyrostlo sebevědomé a vyrovnané dítě s touhou po vzdělání a s láskou a úctou k ostatním. Teď je jí šest let, postoupila do školy pro velké děti a mluví výborně česky a anglicky s několika propašovanými francouzskými slovy. Je z ní jednička a do velké míry za to vděčíme Bambínu. Jejími oblíbenými učiteli byli: Šárka, Mustafa, Gabriela, Martina, Tom, Caroline, Katka, Bára a Vašek, řidič autobusu! Ještě jednou děkujeme za nádhernou zkušenost našeho dítěte.

Anna

Our son was in Bambino for 2,5 years and we could not be more satisfied with the approach towards little students and parents. The teachers were well prepared, very kind and fun. They are enthusiastic about their job and you can see them frequently hugging kids or involving them in different activities. The preschool is well organized and very flexible for busy parents. The admin team is very responsive and patient with all sorts of questions. The lady in the kitchen has a smile for all little ones. Kids have done tons of interesting activities outside of school and spent quite a lot of time in preschool's beautiful garden. The day at school starts with a little breakfast and finishes with an outdoor play. You can be sure your child is safe and well taken care of.

Margaret Howie

Ve jménu celé naší rodiny bych chtěla poděkovat výjimečnému personálu mateřské školy Bambino, který na vysoké profesionální úrovni a celou svojí láskou pečuje o mého syna Antoniho. Když jsem si vybírala dvojjazyčnou školku (v mém případě anglicko-českou), jako každá matka, a zejména jako cizinka žijící v Praze, jsem byla mimořádně náročná. Těší mne, že jsem udělala velmi dobrou volbu pro svoje dítě. Učitelský sbor je mladý, energický a vždy objektivní při hodnocení každého dítěte. Obzvlášť jsem vděčná za vybudování základů znalosti českého jazyka u mého syna a za vědomosti, které nabyl. Je jednoznačné, že se rozvíjí jako samostatná a sebevědomá osobnost. Děkuji za služby, které maximálně ulehčují rodičům péči a zejména za informační systém, který v reálném čase a podrobně uvádí, co se děje každý den s našimi dětmi. Přidáváme ještě jednou velké „děkujeme“ a přejeme Vám do budoucna mnoho úspěchů a mnoho nových malých všetečníků!!! S pozdravem

Hana Vachutková

Mateřskou školu Bambino navštěvuje naše tříletá Alžběta témeř dva roky. Po celou dobu se můžeme spolehnout na profesionální přístup veškerého personálu. Velmi oceňuji vlídnou důslednost vůči dětem, ale také rozumnou benevolenci k nám, pracujícím rodičům.