Projekty Bambína

Bambíno se pustilo do různých projektů. Podívejte se, co všechno děláme, abychom pro vás byli těmi nejlepšími.

Donec id elit non mi porta gravida at eget metus. Donec id elit non mi porta gravida at eget metus. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo.

Letem interkulturním světem

Mateřská škola Bambíno se stala partnerem v projektech OP PPR (Operační program Praha – pól růstu ČR), jehož cílem je Zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím posílení inkluze v multikulturní společnosti. Projekt Zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím posílení inkluze v multikulturní společnosti je spolufinancován Evropskou unií.

Malé Bambíňata do školy

Bambíno je partnerem MŠMT v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání, který je spolufinancovám Evropským sociálním fondem, díky čemu získalo prostředky na projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0001624 Přechod dětí do základní školy aneb Malé Bambíňata do školy.

ISO 22000:2006

Hygiena a bezpečnost je pro nás také důležitá, proto jsme se rozhodli pro ISO certifikaci a povedlo se. Jako jediná mateřská škola se můžeme pochlubit certifikovaným systémem managementu bezpečnosti potravin dleISO 22000:2006.